Siłka, opalanie i pralnia - w Warszawie!

Zobacz twarze Ekipy!

Pytaliście nas wiele razy, czy powstanie polska wersja ‘Ekipy z New Jersey’. Nareszcie możemy odpowiedzieć Wam: TAK! Program będzie nosił tytuł ‘Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy’, a jego produkcja już się rozpoczęła.

ZOBACZCIE TWARZE WARSAW SHORE!

Kilka słów o programie:

‘Ekipa z New Jersey’ to światowy fenomen, który zaskarbił sobie sympatię milionów ludzi na całym świecie. Teraz przed szansą stoi Warszawa, która już niedługo stanie się ziemią obiecaną dla ekipy oryginalnych, przebojowych ludzi, gotowych na kilka tygodni nieprzerwanego imprezowania!

Tym samym Warszawa dołączy do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na ‘Ekipie z New Jersey’ – New Castle (‘Geordie Shore’) czy Cardiff (‘The Valleys’). Każda kolejna odsłona reality show o grupie przyjaciół wnosiła coś nowego i spotykała się z ciepłym przyjęciem z Waszej strony.

Mamy nadzieję, że tak będzie również z ‘Ekipą z Warszawy’! Już niedługo będziecie mogli śledzić losy grupy barwnych i niesamowitych Polaków, którzy zostaną wybrani spośród tysięcy chętnych uczestników. Kamery będą im towarzyszyć w domu, w pracy oraz na imprezach przez 24 godziny na dobę!

‘Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy’ będzie największą produkcją w historii MTV Polska.

Poszukiwanie uczestników odbywało się nie tylko w Warszawie, ale także we Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Rybniku, Katowicach i Chorzowie.

REGULAMIN
OŚWIADCZENIE PRZEDCASTINGOWE

Wtorek, 01. Października 2013

fb custom audience

adform