Miley Cyrus w najnowszym dokumencie MTV Miley: the Movement

Muszę odciąć się od przeszłości, w końcu poczułam, że nareszcie mogę być taką suką, jaką naprawdę jestem – mówi Miley Cyrus w najnowszym dokumencie MTV Miley: the Movement.

Kim tak naprawdę jest Miley Cyrus – gwiazda pop, o której od pewnego czasu w mediach aż huczy? Kiedyś subtelna, miła i grzeczna, dziś kontrowersyjna, szokująca i zepsuta. Wielu zachodzi w głowę, co stało się z dawną Miley, którą pamiętamy z roli miłej i utalentowanej nastolatki z serialu Hannah Montana. O tym, dlaczego artystka zdecydowała się na tak drastyczną metamorfozę, opowiada specjalny dokument przygotowany przez MTV. Już niebawem cała prawda o Miley zostanie obnażona!

Swoim występem podczas tegorocznej gali rozdania MTV VMA zszokowała wszystkich. Dyskusje jeszcze bardziej podgrzał jej najnowszy teledysk do Wrecking Ball, w którym występuje całkiem nago. W ciągu kilku chwil Miley stała się jedną z czołowych wokalistek pop. Ta kontrowersyjna, szokująca i dla wielu niezrozumiała metamorfoza jest w ostatnim czasie tematem numer jeden. Wielu zastanawia się, czy artystka była świadoma konsekwencji swojego zachowania. Muszę odciąć się od przeszłości, w końcu poczułam, że nareszcie mogę być taką suką, jaką naprawdę jestem ¬– tak o sobie mówi Miley. Dlaczego zdecydowała się na tak diametralną zmianę i co chciała tym udowodnić? Już w październiku wiele z tych pytań znajdzie swoją odpowiedź dzięki MTV, które towarzyszyło piosenkarce przez ostatnie cztery miesiące. W dokumencie wypowiada się także m.in. Pharrell Williams, znany producent i muzyk.

Kamera MTV zarejestrowała najważniejsze chwile z życia wokalistki. Teraz, zarówno fani, jak i krytycy będą mogli przekonać się, jaka jest prawdziwa Miley. Specjalny dokument MTV Miley: The Movement przedstawia burzliwą przemianę artystki od gwiazdy serialu dla nastolatków, do kontrowersyjnej piosenkarki pop.

60-minutowy film ukazuje całą prawdę o Miley. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób przebiegały prace artystki nad albumem Bangerz, którego premierę zaplanowano na 8 października. W Polsce krążek pojawi się nakładem Sony Music Polska. Fani artystki będą jej również towarzyszyć podczas prób oraz w czasie nagrań w studio. Razem z piosenkarką wyruszą też w trasę koncertową. Co więcej, udokumentowane zostały przygotowania do występu Miley podczas tegorocznej gali MTV VMA oraz samo show, którym zszokowała wszystkich. Tajemnicą nie pozostanie również życie prywatne artystki.

10 listopada w Amsterdamie odbędzie się rozdanie nagród MTV EMA 2013. Na gali ma się pojawić także Miley, która w tym roku otrzymała aż cztery nominacje. Artystka ma szansę zdobyć statuetkę dla Najlepszej Wokalistki, Najlepszego Artysty Pop, Najlepszego Artysty USA oraz za Najlepszy Teledysk.

Link: http://www.mtv.com/artists/miley-cyrus/

Emisja Miley: The Movement już 4 października o 20:15 na kanale MTV.

Powtórki:
5/10 o 12:15
6/10 o 8:50 i 21:00
7/10 o 23:00
8/10 o 15:55 i 21:00
9/10 o 16:55
11/10 o 17:40
12/10 o 21:00
14/10 o 16:55

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl, Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

Kontakt:

Maria Grocholska
T: 22 444 48 30
maria.grocholska@mslgroup.com

Środa, 02. Października 2013

fb custom audience

adform