'Hobbit: Pustkowie Smauga' - już jest trailer

Szykujcie się na epicką walkę!

Pierwsza część ‘Hobbita’ Petera Jacksona(reżysera wszystkich trzech części ‘Władcy Pierścieni’) okazała się oszałamiającym sukcesem. Film zarobił ponad miliard dolarów i zyskał sobie absolutny zachwyt fanów J. R. R. Tolkiena i fantasy na całym świecie. Czy druga część, czyli ‘Hobbit: Pustkowie Smauga’, odniesie porównywalny sukces? Zwiastun, który właśnie ukazał się w sieci, zdaje się to potwierdzać!

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie z tym najmniejszych problemów! Właśnie ukazał się w oficjalny zwiastun produkcji – możemy się chyba przygotować na równie wielkie emocje, co w pierwszej części ‘Hobbita’! Kompania krasnoludzkich wojowników z dzielnym Thorinem Dębową Tarczą na czele oraz czarodziejem Gandalfem i hobbitem Bilbo będzie kontynuować swoją wyprawę. Celem jest odzyskanie Ereboru, dawnej siedziby krasnoludów, opanowanej dziś przez okrutnego smoka Smauga.

Jak pokazuje trailer, w kolejnej części trylogii znów zobaczymy elfy (w tym Legolasa), a także orków i inne niebezpieczne stwory. Największe wrażenie będzie chyba robić smok Smaug… ale najlepiej będzie, jeśli ocenicie sami, który element trailera jest najlepszy!

Polska premiera ‘Pustkowia Smauga’ odbędzie się 27 grudnia tego roku. To jeszcze sporo czasu… ale warto czekać!

Środa, 02. Października 2013

fb custom audience

adform