Jonas Brothers pozują dla magazynu 'OUT'

Musicie... to... zobaczyć...

Total HOT! Wiadomo, że chłopaki z Jonas Brothers są przystojni, dobrze zbudowani i stanowią obiekt westchnień naprawdę wielu dziewczyn – ich ostatnia sesja dla magazynu ‘OUT’ potwierdza to wszystko w 100%. Przy okazji wyszedł na jaw jeszcze jeden szczegół – Nick ostatnio nieźle dopakował na siłowni…

Na okładce wszyscy bracia wystąpili w bardzo skromnych, zupełnie nie gwiazdorskich stylizacjach. Dżinsy, proste T-Shirty i zero dodatków – to wystarczyło, aby wyglądali świetnie. Największe wrażenie robi jednak muskulatura Nicka. Jego ramiona wyglądają tak, że Kevin i Joe wyszli przy nim na chudziaków!

W wywiadzie dla ‘OUT’ bracia poruszyli wiele ciekawych tematów – nawiązali m.in. do legendarnego już występu Miley Cyrus na tegorocznej gali MTV Video Music Awards. ’ Nie był to mój ulubiony występ Miley. Każdy jednak ma swój sposób na pokazanie tego, że jest już dorosły – ona wybrała taki. Ludzie o niej mówią – więc osiągnęła swój cel’ – skomentował Joe.

‘Miley jest bardzo inteligentna, zawsze o tym wiedzieliśmy. Jej występ był zabawny, śmiałem się – myślę, że zawsze będzie towarzyszyć jej sukces’ – dodał Nick.

Spodziewaliście się, że wśród fanów Miley są Kevin, Joe i Nick Jonas (i jego ramiona)?

Środa, 02. Października 2013

fb custom audience

adform