Nicki Minaj na bogatości

Róż, biały koń i... więcej różu!

Nicki Minaj wypuściła ostatnio swoje najnowsze perfumy ‘Minajesty’. Sama nazwa wskazuje, że należy je traktować po królewsku, tak samo jak samą Nicki – królową rapu. Premierze zapachu towarzyszyła premiera bajkowego spotu reklamowego, oczywiście z udziałem samej Minaj. Wyszło cukierkowo, romantycznie i bardzo baśniowo!

Trzydziestosekundowy klip zawiera wszystko, co powinno znaleźć się w bajce o pięknej królewnie. W pierwszej scenie widzimy Nicki w baśniowym lesie, ubraną w niesamowitą, różową i mega bogatą suknię. Towarzyszą jej biały koń (szkoda, że nie jednorożec…) i gołąbek, którego Nicki wypuszcza w powietrze. W dalszej sekwencji królowa biegnie przez las do swojego zamku, którego strzegą dwaj rycerze.

Najwyraźniej nie potrzeba tu zaklęć w stylu ‘Sezamie, otwórz się’ – gdy Nicki spryskuje się swoimi perfumami, rycerze czując piękny zapach wpuszczają ją do środka. I… koniec opowieści! Klip jest naprawdę przyjemny dla oka – pozwala wczuć się w fantastyczny klimat baśni. Romantycznie i nieszablonowo!

Zobaczcie spot promujący zapach 'Minajesty'. Jest cool, czy jednak trochę zbyt słodko?

Wtorek, 01. Października 2013

fb custom audience

adform