Już jest 'Work Bit**' Britney Spears!

Tak, jak przypuszczaliśmy - sexy i ostro!

Sporo się naczekalismy na ten moment, ale TAK! Już jest najnowszy teledysk Britney Spears do numeru 'Work Bi***'! Brit umiejętnie podsycała zainteresowanie tematem – super zdjęcia z planu w seksownym stroju tancerki burleski, a potem zwiastun, który skutecznie wprowadzał w gorący klimat klipu – to wszystko zaostrzyło na apetyt! A ‘Work Bit**’ już hula w sieci – czym uraczyła Brit swoich fanów tym razem?

Teledysk jest taki sam, jak sama piosenka – czyli mocno taneczny i dynamiczny, z dość agresywnym bitem i po prostu IDEALNY na parkiet. Aż chce się tańczyć, kiedy się ogląda to wideo! W klipie możemy oglądać Britney w kilku różnych odsłonach – od gwiazdy burleski po wywijającą długim pejczem rasową dominę. W klipie nie brak też seksownych tancerek i pięknych samochodów. Dobrym akcentem jest też sama wokalistka w długiej, różowej sukni, stojąca pośrodku basenu wypełnionego krążącymi wokół niej rekinami!

*Britney, oficjalnie stwierdzamy, że jesteś w mega formie! Teledysk to prawdziwa petarda – oby kolejne też trzymały taki poziom, bo to serio robi wrażenie. Jest moc! *

Podoba się Wam?

Środa, 02. Października 2013

fb custom audience

adform