Snooki i JWoww jadą po burmistrzu New Jersey

'Jest jakiś upośledzony'

Snooki i JWoww wyznają zasadę: ‘Co w sercu, to na języku’! Ostatnio znowu dały do pieca… I to w mało odpowiednim momencie!

Kiedy dziennikarz TMZ zapytał JWoww, co sądzi o porannym wystąpieniu burmistrza New Jersey, Chrisa Christie (nazwał się w telewizji ‘wojownikiem’), gwiazda nie wahała się powiedzieć przed kamerą, co sądzi o polityku.

‘Jest upośledzony’ – powiedziała pewnym siebie głosem. Snooki dyplomatycznie milczała. Gdy dziewczyny poszły szukać samochodu, JWoww dodała jeszcze z przymrużeniem oka: ‘On jest hańbą dla New Jersey… Tak jak my swego czasu!’ O co chodzi z tym tekstem?

Prawdopodobnie miało być to nawiązanie do niedawnej rozmowy z burmistrzem. Laski spotkały go na promenadzie i postanowiły zagadać. ‘Chciałam cię poznać i mam nadzieję, że nas polubisz’ – powiedziała Snooki do polityka. Chris Christie nie odniósł się jednak do dziewczyn przyjaźnie… Burmistrz chyba przygadał Snooks, bo gdy ta wstawiała zdjęcie z ich przypadkowego spotkania na Instagram, podpisała je: ‘Dowiadujemy się, dlaczego jesteśmy złe dla Jersey. Niesamowite!’.

Mieć beef z samym burmistrzem – nieźle, Snooks! Może powinna po prostu zaprosić polityka na imprezę z JWoww, żeby się do nich przekonał?

Czwartek, 03. Października 2013

fb custom audience

adform