Sinéad O'Connor jedzie po Miley Cyrus!

Nie chce być z nią porównywana?

Irlandzka wokalistka Sinéad O’Connor żywi dosyć skomplikowane uczucia do Miley Cyrus. Miley powiedziała ostatnio w wywiadzie dla ‘Rolling Stone’, że jej klip do ‘Wrecking Ball’ to współczesna wersja słynnego 'Nothing Compares 2U' autorstwa Sinéad. Można by pomyśleć, że to miłe, gdy ktoś się Tobą inspiruje – jednak irlandzkiej piosenkarce nie spodobały się słowa Miley…

‘Chciałam, żeby to było surowe i mocne, ale jednocześnie ładne – tak jak zrobiła to Sinéad z włosami i wszystkim w jej klipie’ – powiedziała Miley. Autorka hitu ‘Nothing Compares 2U’ nie kazała długo czekać na odpowiedź.

‘Rozbieranie się czy lizanie młotka nie jest cool, nawet jeśli ci wmawiają, że jest inaczej. Powiedziałaś, że twój look był inspirowany moim. Ja swój wybrałam specjalnie – wtedy, kiedy wytwórnia zachęcała mnie, abym zachowywała się jak ty. Poczułam, że wolę być oceniana za talent, nie za wygląd – dlatego ogoliłam głowę’ – napisała Sinéad w liście otwartym do Miley.

‘Biznes muzyczny nie przejmuje się ani tobą, ani nikim z nas. Wykorzystają wszystko, co jest w tobie wartościowe i każą ci myśleć, że to jest właśnie to, czego sama chciałaś. A kiedy skończysz na odwyku, oni będą się opalać na swoich jachtach, które kupili dzięki wykorzystywaniu ciebie. Będziesz wtedy bardzo samotna’ – dodała Sinéad.

Ciekawe, czy Miley przeczyta list Sinéad, która swoja drogą w latach dziewięćdziesiątych była bardzo kontrowersyjna. Co sądzicie o słowach irlandzkiej piosenkarki? Przesadza, czy ma rację?

Premiera ‘Miley: The Movement’ już dziś o 20:15 na naszej antenie! Zobaczcie Miley taką, jaka jest naprawdę!

Piątek, 04. Października 2013

fb custom audience

adform