Miley Cyrus w obiektywie Terry'ego Richardsona

Prowokujące sexy foty - znowu!

Jeżeli Terry Richardson robi Ci foty, to musi to oznaczać jedno – jesteś megagwiazdą, bo Terry pracuje tylko z megagwiazdami. Fotografował takie sławy jak Jared Leto, Sharon Stone, Kanye Westa, Pharrella czy Leonarda DiCaprio – teraz na warsztat wziął Miley Cyrus!

Trzeba przyznać, że umiejętnie wykorzystał cały seksapil i skłonność do kontrowersji piosenkarki. Zdjęcia są surowe, co jest charakterystyczne dla stylu Terry’ego, ale doskonale eksponują jej świetną figurę i piękne ciało. Piosenkarka pozowała w kilku stylizacjach, z których każda była dosyć prowokacyjna. Topless w ażurowych rajstopach, w lateksowych legginsach i prześwitującej bluzce i baaardzo wyciętym, różowym body – mocne outfity i mocna sesja!

Chyba nikt patrząc na te zdjęcia nie ma wątpliwości, że Miley nie jest już małą dziewczynką… Zobaczcie więcej Miley w obiektywie Terry’ego Richardsona! Jest hot?

*Zapraszamy na ekskluzywny dokument o Miley Cyrus: ‘Miley: The Movement’. Film możecie oglądać na naszej antenie przez cały tydzień: *

poniedziałek: 23:00
wtorek: 15:55 i 21:00
środa: 16:55
piątek: 17:40
sobota: 21:10

Poniedziałek, 07. Października 2013

fb custom audience

adform