Kim chce pokazać córkę, Kanye mówi 'nie'

Oho, zazdrosny tatuś...

To było do przewidzenia… Kim Kardashian kocha bycie na świeczniku, flesze aparatów i rozgłos – Kanye West woli ciszę, spokój i wolność od paparazzi (jednego z nich swego czasu nawet pobił). Czy te dwa żywioły da się pogodzić, jeżeli w grę wchodzi przyszłość wspólnego dziecka?

Kim Kardashian jest zakochana w swojej maleńkiej córeczce po uszy i chciałaby jak najszybciej pokazać ją całemu światu. Chętnie wystąpiłaby z North w programie swojej mamy, Kris Jenner – niestety Kanye w ogóle nie chce o tym słyszeć. Uważa, że nikt na świecie poza najbliższymi nie zasługuje na to, aby patrzeć na małą Nori. Krzywi się nawet wtedy, gdy Kim chce opublikować zdjęcie córeczki w sieci!

Czy to może wywołać kryzys w ich związku? Jak powiedział w rozmowie z RadarOnline dr Glass, specjalista od mowy ciała, Kim nigdy nie uśmiecha się na zdjęciach z Kanye. Wygląda wręcz na smutną! Yeezus natomiast nigdy nie patrzy na nią na wspólnych fotografiach ani jej nie dotyka – stara się zachować dystans. Szczerze powiedziawszy – nie wygląda to dobrze…

Czy to możliwe, aby ich związek rozpadł się w tak krótkim czasie po narodzinach dziecka? Oby nie!

Środa, 09. Października 2013

fb custom audience

adform