Chloë Moretz i Julianne Moore na premierze 'Carrie'

Która lepiej wypadła?

Chloë Grace Moretz i Julianne Moore wystąpiły w tym roku w remake’u słynnej ‘Carrie’ z 1976 roku – partnerowały sobie jako filmowe córka i matka. Wszyscy fani powieści Stephena Kinga, wg której powstały obydwie ekranizacje, od początku byli zadowoleni z obsady – Julianne i Chloë to dwie doskonałe aktorki, choć reprezentujące dwa kolejne pokolenia.

W poniedziałek odbyła się światowa premiera ‘Carrie’, na której obydwie aktorki pozowały do zdjęć ramię w ramię. Julianne Moore ubrała się w wąską, skromną suknię od Givenchy. W białej kreacji wyglądała elegancko i z klasą! Jesteście w stanie uwierzyć, że gwiazda ma już 52 lata? Szok! Wygląda tak naturalnie i świeżo, że w życiu nie dalibyśmy jej tyle!

Chloë natomiast wystąpiła w stalowo-zielonej sukni z kwiatowymi nadrukami od Valentino. Tu jesteśmy mniej zachwyceni – kreacja wyglądałaby chyba lepiej w wersji bez rękawków, ale odtwórczyni roli Carrie i tak prezentowała się cudownie!

Polska premiera ‘Carrie’ już 18 października. Tymczasem zobaczcie zdjęcia filmowej matki i córki – która wypadła lepiej?

Środa, 09. Października 2013

fb custom audience

adform