Katy Perry i Ron Burgundy na MTV EMA 2013!

Katy wykona swój nowy singiel na scenie. Ron będzie relacjonował dla Was najgorętsze momenty wieczoru!

KatyCats, możecie już świętować. Na gali 2013 MTV EMA pojawi się Katy Perry! Gwiazda wystąpi na scenie amsterdamskiego Ziggo Dome i wykona po raz pierwszy na żywo swój nowy singiel – ‘Unconditionally’!

‘Jestem bardzo podekscytowana powrotem na scenę EMA! Nie mogę się doczekać reakcji fanów na mój nowy singiel!’ – zapewnia Katy.

Dla Katy Perry występ na EMA to nic nowego – prowadziła galę w 2008 i 2009, występowała na niej w 2008, 2009 i 2010, a w 2011 uroczyście ją otworzyła. Trzykrotnie również zdobyła statuetkę. Na impreze MTV Video Music Awards 2013 Kary swoim bokserskim wykonem ‘Roar’ pokazała, że jest w świetnej formie. *Jesteśmy więc pewni, że rozniesie EMA swoim ‘Unconditionally’! *

Ciekawe, co powie na to słynna Legenda Telewizji, Ron Burgundy (a.k.a Will Ferell) – najbardziej męski prezenter wiadomości, który będzie w tym roku relacjonował EMA! Ron (i jego wąsy) przez cały wieczór będą relacjonować dla Was najbardziej gorące momenty imprezy.

*Galę 2013 MTV EMA będziemy nadawać na żywo prosto z Amsterdamu w niedzielę, 10 listopada od 20:00 (czerwony dywan)! Bądźcie z nami! *

Przypominamy również, że przed oficjalną galą imprezujemy w Warszawie! MTV EMA Pre – Party odbędzie się 30 października w klubie Soho Factory. Jeśli chcecie zobaczyć na żywo Donatana, Zespół Bednarek, Dawida Podsiadło, Ewelinę Lisowską i MargaretTUTAJ możecie zdobyć wejściówki na tę imprezę!

Głosujcie na nominowanych!

Czwartek, 10. Października 2013

fb custom audience

adform