Miley Cyrus o swojej sławie

'To dziwne, że ludzie są zszokowani'

Wprawdzie Miley Cyrus bardzo wcześnie rozpoczęła swoją karierę i zdobyła sławę, jednak szumu, jaki jest wokół niej obecnie, nie da się porównać z niczym, nawet z szałem związanym z ‘Hannah Montana’. Czy gwiazda czuje się nieswojo wobec takiego zainteresowania mediów?

‘Bywa ciężko – zwłaszcza, że na prawie dwa lata zniknęłam, trzymałam się z daleka od pracy i wszystkiego. Spędzałam po prostu czas z przyjaciółmi, dlatego teraz to zainteresowanie bywa męczące. Jednak dzięki temu wiem, że moja praca w studio się opłaciła. Wiele razy powtarzałam: Ludzie oszaleją, kiedy wydam klip do ’We Can’t Stop’ czy ‘Wrecking Ball’, musicie mi zaufać!’. Scenariusz wyglądał jak wariactwo, ale przekonałam moich ludzie, żeby dali mi spróbować. I wyszło! Taktyka, którą zaplanowałam, zadziałała. Z drugiej strony jestem zdziwiona, że ludzie wciąż są w szoku’ – powiedziała piosenkarka w programie Planet Hollywood.

Trzeba przyznać Miley, że w jednym miała 100% racji – jej kontrowersyjne akcje (jak ta na MTV VMA 2013) sprawiły, że mówi się o niej bez przerwy! Czy jednak taka strategia będzie się sprawdzać zawsze…?

*To już ostatnia okazja, żeby zobaczyć na naszej antenie dokument o Miley Cyrus: ‘Miley: The Movement’! Film możecie oglądać na naszej antenie w piątek o 17:40 i sobotę o 21:10! *

Czwartek, 10. Października 2013

fb custom audience

adform