Vanessa Hudgens o przyjaźni i imprezowaniu

Kocha tańczyć, nie lubi klubów

Vanessa Hudgens, podobnie jak Miley Cyrus, przeszła niedawno etap zmiany wizerunku. Z grzecznej dziewczynki, gwiazdy ‘High School Musical’, przeistoczyła się w ostrą laskę z karabinem w ‘Sucker Punch’ i seksowną dziewczynę gangstera w ‘Spring Breakers’. Jest teraz piękną, pewną siebie kobietą – jednak udało jej się pozostać sobą!

W ostatnim wywiadzie dla ‘Cosmo On Campus’ Vanessa opowiedziała m.in. o tym, jak ważna jest dla niej przyjaźń. Aktorka od lat przyjaźni się z Ashley Tisdale. ‘Ash zawsze mówi, że chciałaby, abym była ostrożniejsza. Sądzi, że jestem zbyt ufna. Jest bardzo opiekuńcza i jest moją najlepszą przyjaciółka’ – powiedziała Vanessa w wywiadzie. Zdradziła też, jak dziewczyny wspierają się, gdy w grę wchodzi zawód miłosny! ‘Kiedy twoja przyjaciółka się właśnie rozstała z facetem, idziesz z nią potańczyć. Dla przyjaciół trzeba być zawsze i wszędzie! Kiedy jest jakiś problem, bierzemy butelkę wina i gadamy o tym’ – opowiedziała aktorka.

Zapytana o imprezowanie Vanessa zdradziła… że w zasadzie nie lubi imprezować! ‘Nigdy nie lubiłam imprez, kocham za to tańczyć. Nie lubię klubów, szczególnie w Los Angeles. To nie jest czyste środowisko. Sporo tam narkotyków’ – powiedziała.

Ciężko realizować pasję taneczną, kiedy nie chodzi się do klubów… Ale zawsze można potańczyć z przyjaciółką!

Piątek, 11. Października 2013

fb custom audience

adform