will.I.am o nowym albumie Britney Spears

'To jak część mnie!'

will.I.am jest producentem ósmego albumu Britney Spears, który ukaże się na rynku 3 grudnia. Nic dziwnego, że bardzo wspiera wokalistkę! Żywi również bardzo ciepłe uczucia do ich wspólnego projektu, czyli nadchodzącego krążka Brit.

‘Ten album Britney jest jak część mnie, bez ściemy!’ – powiedział will.I.am w ostatnim wywiadzie. ‘Doceniam Britney – to, jaką jest osobą, to, czego dokonała, jak mocno stoi na ziemi i jak jest skromna, słodka, ale i waleczna. Ona nie bawi się w gierki. Chce po prostu zwyciężać’ – dodał artysta.

will.I.am skomentował także najnowszy album Britney:__ ‘To jest naprawdę świeże. Pasjonuję się jej nagraniami. Jestem muzykoholikiem, więc doceniam pasję innych ludzi. Kiedy z nimi współpracuję, nie umiem oddzielić od tego siebie’__.

Nooo, skoro sam will.I.am (a to przecież gość, który produkował dla Justina Timberlake’a, Nasa i Ushera) mówi, że nowy materiał Britney jest dobry… to znaczy, że jej album będzie totalnie wymiatać. Odliczanie do 3 grudnia oficjalnie rozpoczęte!

Poniedziałek, 14. Października 2013

fb custom audience

adform