Daniel Radcliffe nie wystąpi w spin-offie 'Harry'ego Pottera'

'Nie będę go grać do 40-tki'

‘Harry Potter’ to wspaniała seria, która przyniosła sławę jej autorce, J.K. Rowling. Ekranizacja sagi uczyniła zaś światowe gwiazdy z odtwórców ról młodych czarodziejów. *J.K. Rowling poszła za ciosem i napisała także… podręcznik dla uczniów używany w Hogwarcie! *

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć’ to książka z opisami siedemdziesięciu pięciu gatunków magicznych istot z przedmową samego Albusa Dumbledore’a. Zabawna i lekka książka okazała się na tyle interesująca, że na jej motywach ma powstać spin-off ’Harry’ego Pottera’! Niestety, w tym filmie raczej nie zobaczymy Daniela Radcliffe’a…

‘Nie sądzę, abym wrócił do ’Pottera’. Nie możemy grać tych postaci do czterdziestki, trzeba położyć gdzieś granicę’ – powiedział aktor w wywiadzie z ‘The Hollywood Reporter’. Odtwórca roli ’Harry’ego’ na szczęście dla fanów serii nie odrzuca całkowicie możliwości współpracy z J.K. Rowling. ‘Nigdy nie wiem, co Jo zamierza napisać, w tej chwili jestem w takiej samej sytuacji jak każdy – czekam na wieści o planach na nowe ekranizacje’ – zadeklarował Daniel.

Aktor zdradził też w wywiadzie, czym była dla niego popularność uzyskana w tak młodym wieku. ‘Osiągnąłem niesamowity sukces w bardzo młodym wieku występując w tak popularnej serii. ’Dostałem szansę nauki u najlepszych ludzi z branży, ale w tym samym czasie robiłem na ekranie sporo błędów. Nie jestem do końca zadowolony z mojej gry z tamtego okresu. Bardzo bałem się także zaszufladkowania’ – wyznał odtwórca roli Harry’ego.

Nie martw się, Daniel! Zaszufladkowanie na pewno Ci nie grozi – po premierze 'Kill Your Darlings' stanie się to jasne dla wszystkich!

Poniedziałek, 14. Października 2013

fb custom audience

adform