Jessica Simpson zazdrosna o... niańkę?

Nie zatrudni ładnej!

Zawsze myśleliśmy, że nianię dla dziecka powinno się dobierać pod kątem takich kryteriów jak doświadczenie, podejście do malucha, charakter kandydatki etc. Wychodzi na to, że niektórzy mają jeszcze jedno ważne kryterium. Mowa o Jessice Simpson i o jej ważnym wymaganiu – niania dla jej dzieci ma być dodatkowo… niezbyt młoda i niezbyt ładna!

Jak donosi ‘Star Mag’, Jessica jest wciąż szaleńczo zakochana w swoim narzeczonym i ojcu swoich dzieci, czyli Eriku Johnsonie. Jako że ostatnio gwiazda ma wiele zajęć przy promocji swojej najnowszej linii ubrań i innych projektach, w domu z dziećmi zostaje głównie Eric. Do pomocy potrzebuje niani – więc Jessica zadbała o to, by zatrudniona pomocnica nie była chodzącym ryzykiem romansu na boku!

Wokalistka odrzuciła wszystkie kandydatki na nianię, które były jej zdaniem za młode i zbyt atrakcyjne. Nie chce, aby Eric pod jej nieobecność miał na podorędziu jakąś sexy laskę… Obawia się, że Eric mógłby ją zdradzić?

Sorry, Jess, mamy dla Ciebie złe wieści. Jeżeli Twój facet będzie chciał przyprawić Ci rogi, zrobi to tak, czy owak – i to niekoniecznie z nianią…

Wtorek, 15. Października 2013

fb custom audience

adform