Gwiazdy na premierze 'Grawitacji' - czerwony dywan

Duuuuuużo zdjęć!

Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera filmu, o który mówi się już od bardzo dawna. Chodzi o ‘Grawitację’ z George’em Clooneyem i Sandrą Bullock w reżyserii Alfonso Cuaróna – czyli o film, który poleca sam Quentin Tarantino!

Na premierze filmu, który już zasłużył na miano megahitu, zjawiło się mnóstwo gwiazd. Czerwony dywan wyglądał tego dnia wyjątkowo interesująco! Na jakie kreacje postawiły największe gwiazdy?

Sandra Bullock założyła drapowaną, białą mini z asymetrycznymi rękawami i czarno-białe szpilki peep-toe. Towarzyszący jej podczas premiery George Clooney pokazał się w niezwracającym uwagi ciemnym garniturze – jednak on nawet w worku wyglądałby jak milion dolarów!

Katie Holmes postawiła na bardzo dziewczęcą princeskę z plisami w neonowo-różowym kolorze. Całkowicie zrezygnowała z dodatków – nie miała na sobie nawet kolczyków ani bransoletki, a wyglądała świetnie! Sztukę prostoty Katie ma opanowaną do perfekcji…

W bieli pojawiła się także Emma Watson – jej bardzo elegancka, błyszcząca sukienka oraz biało-złote buty i torebka razem stworzyły iście zabójczy outfit. Nie sposób było jej nie zauważyć!

Zobaczcie galerię zdjęć gwiazd z premiery 'Grawitacji'. Kto wypadł najlepiej?

Środa, 16. Października 2013

fb custom audience

adform