Sinéad O'Connor znów pisze do Miley!

To już jej piąty list

Pytaliśmy, czy to się kiedykolwiek skończy? Odpowiedź brzmi – chyba nigdy. Sinéad O’Connor nie potrafi odpuścić i mimo, że Miley nie przywiązuje wagi do jej apeli, postanowiła po raz piąty napisać do niej list otwarty. Co wysmażyła tym razem?

‘Powinnaś przeprosić za wyśmiewanie każdego, który poszukiwał pomocy czy prywatnie, czy publicznie, aby powstrzymać go od popełnienia samobójstwa. Powinnaś też przeprosić za wyśmiewanie ludzi, których niesłusznie uznałaś za chorych psychicznie. Bo to, co zrobiłaś, jest niezmiernie niebezpieczne i może się przyczynić do wzrostu liczby samobójstw i bullyingu ludzi uznanych niesłusznie za chorych. To bullying powoduje samobójstwa. Dlatego właśnie powinnaś przeprosić, to naprawdę nie jest trudne. Ludzie umierają każdego dnia przez to, co zrobiłaś. Przeprosiny mogą uratować komuś życie’ – napisała Sinéad w swoim piątym liście.

To już zaczyna się robić naprawdę dziwne… Miley zasugerowała swego czasu, że Sinéad O’Connor ma problemy psychiczne, podobnie jak Amanda Bynes – co jest prawdą. O ile u Amandy zdiagnozowano schizofrenię i chorobę dwubiegunową, o tyle Sinéad od lat cierpi na depresję. Zgadzamy się, że bullying to coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca, ale czy Miley serio upokorzyła kogokolwiek tak bardzo, aby pisać do niej serię listów bez odpowiedzi?

Daj spokój, Sinéad. Skoro Miley ci do tej pory nie odpowiedziała, to raczej już tego nie zrobi. *
*
Jak obstawiacie, będzie szósty list?

Środa, 16. Października 2013

fb custom audience

adform