Dziewczyna Nicka Jonasa trafi do więzienia?!

Co takiego zrobiła?

No nieźle… Nick Jonas musi być nieźle zestresowany – jego dziewczyna, piękna Olivia Culpo, trochę narozrabiała. Może trafić do więzienia nawet na 2 lata! Co takiego się wydarzyło?

Nawet Miss Universe obowiązują pewne zasady… Ostatnio Olivia gościła w Indiach, gdzie kręciła spot reklamowy w słynnym mauzoleum Taj Mahal. Dodajmy – nielegalny spot reklamowy! Mauzoleum jest chronione przez prawo jako indyjskie i światowe dziedzictwo kulturowe oraz jeden z siedmiu nowych cudów świata. Nikomu nie wolno ot tak wejść do świątyni i zacząć kręcić klipu! Przed rozpoczęciem zdjęć ekipa Olivii powinna postarać się o pozwolenie na wejście do Taj Mahal od Indyjskiej Inspekcji Archeologicznej. Fakt, iż nie mieli odpowiednich zezwoleń, oznacza grzywnę w wysokości 1600 dolarów i… ryzyko więzienia!

Olivii i ekipie, która kręciła nielegalny spot reklamowy w świątyni Taj Mahal, grozi do 2 lat za kratkami. Prawdopodobnie skończy się na grzywnie – nie sądzimy, aby indyjski sąd naprawdę wysłał modelkę do więzienia. Przecież to nie ona organizowała plan zdjęciowy – ktoś inny był odpowiedzialny za uzyskanie pozwoleń i powinien ponieść konsekwencje za ich brak! Niestety, indyjskiej policji to nie interesowało, więc Olivii wciąż grozi proces.

Trzymamy kciuki, żeby cała sprawa szybko się wyjaśniła!

Czwartek, 17. Października 2013

fb custom audience

adform