A$AP Rocky unika kary za pobicie fanki!

Oj, to nie wygląda dobrze...

A$AP Rocky nie popisał się ostatnio dobrymi manierami – podczas wrześniowego koncertu w Filadelfii raper uderzył jedną z fanek prosto w twarz! Kiedy przedzierał się przez wiwatujący tłum widzów, ktoś szarpnął go za koszulkę. Wściekły Rocky odwrócił się i mocno uderzył dziewczynę, która za nim stała i którą posądził o szarpanie jego stroju.

Pech w tym, że a) bicie kogokolwiek, a zwłaszcza dziewczyny, za coś takiego, jak ciągnięcia za koszulkę, to wyjątkowo słabe zachowanie, b) to nie ta laska ciągnęła do za T-Shirt, c) po uderzeniu dziewczyna dostała krwotoku z nosa i musiała wyjść z koncertu do punktu medycznego!

Pobita (teraz już raczej była) fanka oczywiście nie zostawiła tego bez konsekwencji. Natychmiast zaskarżyła rapera! Jest jednak mały problem w uzyskaniu odszkodowania… Poszkodowana Lisa Wade wystąpiła z powództwa prywatnego, a to oznacza, że decyzja sądu musi przyjść na prywatny adres sprawcy. Pobita dziewczyna nie znała go, więc papiery przyszły na adres wytwórni muzycznej A$AP Rocky’ego.

Raper oczywiście ich nie odebrał, chociaż trudno uwierzyć, że nie bywa w swojej wytwórni i nikt nie odkłada tam dla niego korespondencji. Teraz Lisa musi zdobyć prywatny adres Rocky’ego, co może być trudne…

Ciekawe, czy raper grzecznie zapłaci, czy raczej będzie wymyślać kolejne uniki?

Czwartek, 17. Października 2013

fb custom audience

adform