Madonna ma zakaz wstępu do kina?

Musi przeprosić widzów

Ale numer! Spodziewaliście się, że taka gwiazda jak Madonna może kiedykolwiek od kogokolwiek dostać bana? A jednak! Nawet Królowa Popu nie może przeginać i musi liczyć się z innymi. Właśnie dostała nauczkę od… właściciela amerykańskiej sieci kin Alamo Dratfhouse Cinemas. O co poszło?

Kilka dni temu w ramach festiwalu w Nowym Jorku odbyła się uroczysta premiera filmu ‘Zniewolony’, opowiadającego wstrząsającą historię człowieka, który został porwany przez handlarza niewolników i przeżył gehennę trwającą 12 lat. Na projekcję zaproszono wielu gości, w tym Madonnę, która niestety nie potrafiła zachować się z klasą.

Królowa Popu podczas seansu wciąż bawiła się swoim telefonem komórkowym i wysyłała smsy. Świecący ekran jej komórki przeszkadzał w oglądaniu widzom siedzącym obok niej. W pewnym momencie jeden z nich zwrócił jej uwagę – gwiazda jednak nie tylko nie schowała telefonu, ale i odpowiedziała w nieprzyjemny sposób.

Widz najwyraźniej poskarżył się na nią obsłudze kina, ponieważ wkrótce na twitterowym profilu kina pojawił się wpis: ‘Dopóki Madonna nie przeprosi widzów naszego kina, nie będzie mieć wstępu do naszych sal’. Dyrekcja sieci Alamo Drafthouse Cinema potraktowała sprawę bardzo poważnie!

Sorry, Madonna – to, że jesteś gwiazdą, nie oznacza, że jesteś pępkiem świata. Nie wszyscy muszą tolerować każde twoje zachowanie! Co sądzicie o całej akcji? Czy szef Alamo Drafthouse postąpił słusznie?

Czwartek, 17. Października 2013

fb custom audience

adform