Beyoncé i Blue Ivy na plaży!

Potężna fota. Zobaczcie!

Beyoncé należy bez wątpienia do najbardziej zapracowanych i zarazem rozchwytywanych gwiazd R’n’B. Jej trasa koncertowa ‘The Mrs. Carter Show World Tour’ trwa już od kwietnia i wymaga od wokalistki mega zaangażowania oraz mnóstwa energii. Bey odwiedziła już kilkadziesiąt krajów na wszystkich kontynentach – aktualnie koncertuje w Australii i Nowej Zelandii (ciekawe, czy spotkała się przy okazji z Rihanną, która też niedawno tam koncertowała).

Skąd Beyoncé ma na to wszystko siłę? Mocy ewidentnie dodaje jej mała Blue Ivy, która dzielnie podróżuje razem z mamą i przemierza spore odległości, by być razem z nią. Wprawdzie Bey jest mocno zapracowana, jednak zawsze znajduje czas dla swojej ukochanej córeczki. Ostatnio razem były na plaży, co zostało uwiecznione na świetnej focie!

Bey opublikowała na swoim Instagramie śliczną fotkę, na które stoi nad wodą trzymając małą Blue na rękach. Ocean, spienione fale plus długowłosa Beyoncé w kusych, dżinsowych szortach i kolorowej górze od bikini, wpatrzona w horyzont… Ciekawe, o czym myślała. Może zatęskniła za Jayem-Z, który jest w tej chwili daleko?

100% matczynej mocy!

Piątek, 18. Października 2013

fb custom audience

adform