'Dostałam kopa i powstałam z popiołów!'

Katy Perry o swojej sile

Katy Perry los nie oszczędzał… Kiedy z grzecznej dziewczynki śpiewającej muzykę religijną wyrosła na seksowną, pewną siebie kobietę i zyskała sławę dzięki kontrowersyjnemu singlowi ‘I Kissed A Girl’, musiała stawić czoła presji rodziny, która nie była zachwycona nowym wizerunkiem. Tata piosenkarki jako pastor długo nie mógł zaakceptować nowej Katy i tekstów o seksie i całowaniu dziewczyn!

Również w miłości wokalistka długo nie miała szczęścia. Bolesny rozwód z Russellem Brandem odcisnął piętno na jej psychice – Katy dopiero niedawno pozbierała się po zakończeniu tego niezbyt szczęśliwego związku. Wymagało to od niej wielkiej siły i hartu ducha – a lekko nie było, jak przyznała Katy w ostatnim wywiadzie.

‘Każdy mnie pyta, jak zdołałam przez to przejść. Odpowiadam, że to dzięki przyjaciołom, treningom, witaminom i suplementom’ – powiedziała Katy. ‘A tak naprawdę to po prostu się zmobilizowałam, nabrałam energii, która popchnęła mnie we właściwym kierunku. Miałam lekką depresję, ale przepracowałam wszystko tworząc swoją muzykę’ – wyznała wokalistka.

Dla Katy Perry praca nad nowym albumem ‘PRISM’ była jak terapia. ‘Dostałam kopa i powstałam z popiołów!’ – powiedziała. Całe szczęście, że wszystko, co złe, zostało daleko za nią!

Poniedziałek, 21. Października 2013

fb custom audience

adform