Jennifer Lopez znowu wolna!

Rzuciła Caspera Smarta

Hot news – Jennifer Lopez właśnie powróciła do grona singli! Podobno piosenkarka ostatecznie rozstała się z Casperem Smartem, młodszym od niej o 18 lat modelem. Wytrzymali ze sobą dwa lata!

Wokalistka związała się z Casperem wkrótce po burzliwym rozstaniu z mężem, Markiem Anthonym. Wszyscy myśleli, że przystojny, dwudziestoczteroletni wówczas model ma być wyłącznie chwilową zabawką w rękach gwiazdy i lekiem na traumę rozstania z ojcem jej dzieci, jednak ich związek przetrwał. Przystojny facet wystąpił w teledysku Jennifer do numery ‘Dance Again’ i wydawał się być bardzo zaangażowany – zrobił sobie nawet na jej cześć tatuaż! Wielokrotnie podkreślał, że kocha Jen. Mówił nawet, że ich miłość jest nieskończona!

Wkrótce jednak na ich związku pojawiały się kolejne rysy. Mówiło się wiele o tym, że to tylko układ. Wg plotek Casper miał być gejem i towarzyszyć Jennifer tylko dla kariery, w dodatku za 10 tysięcy dolarów tygodniowego kieszonkowego. Kiedy indziej wyszło na jaw, że Casper flirtuje z tancerką z zespołu Jen… Na wieść o tym gwiazda wpadła w szał i powiedziała mu, że wymaga od niego tylko tego, aby ładnie się uśmiechał przy kamerach i sprawdzał w łóżku.

Jak było naprawdę między Jennifer Lopez i jej kochankiem – pewnie się tego nie dowiemy. Wiadomo jednak, że ich związek dobiegł końca. Piosenkarka wystawiła swojemu chłopakowi walizki za drzwi i nie pozwoliła niczego zabrać! Jak powiedział jej ochroniarz, wykrzyczała tylko, że przyszedł do niej z niczym i z niczym odejdzie.

Ciekawe, co Casper przeskrobał…

Poniedziałek, 21. Października 2013

fb custom audience

adform