Kailyn Lowry zje swoje łożysko!

Masakra, czy... samo zdrowie?

Kailyn Lowry, gwiazda ‘Nastoletnich matek 2’, jest właśnie w ciąży ze swoim drugim dzieckiem. Poród zaplanowany jest na przyszły miesiąc – tymczasem młoda mama ma już konkretne plany na to, jak zdrowo rozpocząć okres po rozwiązaniu. Zamierza… zjeść swoje łożysko!

Tak, dobrze przeczytaliście. Kailyn zamierza pójść za modą prosto z Hollywood, wedle której spożywanie łożyska po porodzie jest bardzo zdrowe i zapobiega wielu dolegliwościom. Nie jest w tym odosobniona – jako pierwsza do tego rodzaju praktyki przyznała się January Jones, gwiazda serialu ‘Mad Men’. Wspominała też o tym Kim Kardashian!

‘Właśnie zapłaciłam za przerobienie mojego łożyska na kapsułki!’ – napisała Kailyn na Twitterze. Trzeba przyznać, że zjadanie łożyska wciąż brzmi kontrowersyjnie – chociaż w chińskiej medycynie naturalnej to praktyka znana od 1400 lat. Współcześnie jedni uważają to za przejściową modę i kaprys gwiazd, inni za powrót do bardzo pożytecznej i dobrej tradycji.

No cóż, mamy nadzieję, że łożysko pomoże Kailyn szybko dojść do siebie po porodzie, a zamówione kapsułki okażą się dobrą inwestycją…

Poniedziałek, 21. Października 2013

fb custom audience

adform