Zac Efron: 'Rodzina to moja skała'

Dzięki nim przetrwał!

Ostatnie doniesienia o problemach Zaka Efrona z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków zszokowały jego fanów. Aktor naprawdę dobrze się maskował – nie słychać było o żadnych skandalach z nim związanych, a sprawa z uzależnieniem wyszła na jaw dopiero wtedy, kiedy gwiazdor już zakończył odwyk.

Jednak fakt, że Zac nie utracił nad sobą kontroli do końca nie oznacza, że jego problem nie był poważny. Aktor dopiero niedawno dojrzał do tego, aby w jakikolwiek sposób odnieść się do swoich ostatnich przeżyć. Jak wyznał w wywiadzie, udało mu się ze wszystkiego podnieść tylko dzięki pomocy rodziny.

‘Moja rodzina jest moją skałą. Wiem, że zawsze są przy mnie i mogę liczyć na ich pomoc. A bywa potrzebna… Nawet mój młodszy brat jest często bardziej rozsądny niż ja i przywołuje mnie do porządku’ – powiedział Zac.

Gwiazdor podziękował też najbliższym za wsparcie, jakie od nich otrzymał. ’Moje życie jest teraz lepsze, inne… Wiele się zmieniło, ale moje relacje z rodziną nigdy się nie zmienią. Dziękuję wam, że jesteście, postaram się was nie zawieść!’ – dodał Zac.

Dobrze, że wszystkie kłopoty już poza nim!

Wtorek, 22. Października 2013

fb custom audience

adform