Afrojack, Snoop Dogg, Robin Thicke...

...oraz Imagine Dragons zagrają na MTV EMA 2013!

Uwaga, ważne wieści! Do załogi gwiazd EMA 2013 dołączył właśnie solidna grupa – Robin Thicke, Afrojack, Snoop Dogg i Imagine Dragons! Teraz już z całą pewnością możemy powiedzieć, że amsterdamska hala Ziggo Dome zatrzęsie się od muzycznej mocy!

Ponadto na gali pojawią się również Iggy Azalea i Ellie Goulding, a także Carice Van Houten i Colton Haynes, którzy wystąpią w roli wręczających nagrody.

Snoop Dogg, dwukrotny zdobywca EMA i prowadzący galę w 2007 roku, powraca tryumfalnie na naszą ceremonię. Snoop zaprezentuje na scenie specjalny, funkowy wykon kawałka ‘Gin and Juince’. Afrojack (nominowany w tym roku dwukrotnie do EMA) debiutuje w tym roku na gali i zrobi to w wielkim stylu, prezentując na żywo swój nowy singiel – ‘The Spark’. Afrojack ponadto skomponował główny motyw muzyczny MTV EMA 2013!

Kolejni debiutanci na naszej europejskiej gali to Robin Thicke i Imagine Dragons. Thicke ma szansę na aż 4 statuetki! Z kolei Imagine Dragons to jedno z naszych objawień – pamiętacie ich pewnie z MTV Push… w tym roku powalczą o 2 nagrody – trzymamy za nich kciuki!

Galę 2013 MTV EMA będziemy nadawać na żywo prosto z Amsterdamu w niedzielę, 10 listopada od 20:00 (czerwony dywan)! Bądźcie z nami!

Kto jeszcze wystąpi na MTV EMA 2013? Sprawdź! (hotlink)

Wygraj bilety na Pre-Party w Warszawie!

Wtorek, 22. Października 2013

fb custom audience

adform