Rihanna uraziła muzułmanów zbyt seksownym wyglądem...

Jak się wystroiła?

Jeżeli patrzyliście kiedyś z zachwytem na Rihannę myśląc, że chyba nie ma nikogo na ziemi, kto nie byłby totalnie zauroczony jej urodą – to byliście w błędzie. Rihanna podpadła właśnie arabskim mediom za sesję zdjęciową pod meczetem Sheikh Zayed. Religijni obywatele Zjednoczonych Emiratów Arabskich byli oburzeni fotami!

Na fotkach Rihanna pozuje w czarnym kostiumie zakrywającym każdy centymetr jej ciała. Ma także na głowie chustę zasłaniającą szczelnie jej włosy. Jedyną ozdobą jest złoty wisior oraz makijaż i paznokcie pomalowane na czerwono. Znając słabość RiRi do seksownych, kusych strojów można sobie wyobrazić, jak bardzo starała się sprostać oczekiwaniom lokalnej społeczności przebierając się w tak skromny jak na nią strój.

Jednak jej wysiłki spełzły na niczym – dziennikarze obwieścili, że pozowanie ‘w zbyt seksownych pozach’, m.in. na posadzce przed meczetem, obraża uczucia religijne wszystkich obywateli Emiratów. Ciemnoczerwone usta i paznokcie to również obraza moralności i prowokacyjne zachowanie ze strony piosenkarki.

Cóż, z tej całej sytuacji płynie jeden wniosek – RiRi jest po prostu seksowna zawsze, wszędzie i we wszystkim. Prawdopodobnie byłaby hot nawet w kreacji z worka na śmieci i starych gazet – tylko czy warto mieć o to do niej pretensje?

Środa, 23. Października 2013

fb custom audience

adform