Liam i Chris Hemsworth - rywalizują ze sobą!

Który któremu zazdrości?

Aktorskie rodzeństwa zdarzają się dosyć często w Hollywood, jednak od paru lat to Liam i Chris Hemsworth są najpopularniejszymi braciakami srebrnego ekranu. Obaj wysocy, przystojni i utalentowani, a także ambitni. Jak zdradził Chris w ostatnim wywiadzie, zawsze lubią ze sobą konkurować.

‘Rywalizujemy ze sobą we wszystkim, od sportu, na przykład krykieta czy futbolu, po władzę nad pilotem do telewizora. Wiecie, jak to jest, kiedy się kogoś kocha, a ten ktoś jednocześnie czasem cię drażni. Tak to jest między braćmi – zrobią dla siebie wszystko, ale też irytują się sobą bez przerwy’ – powiedział Chris.

Spokojnie, takie wyznanie nie oznacza bynajmniej, że Hemsworthowie wciąż się ze sobą kłócą! Jak twierdzi Chris, rywalizacja z Liamem jest bardzo zdrowa. Zawsze pomagają sobie w przesłuchaniach do ról, ucząc się wzajemnie scenariuszy.

Ciekawi jesteśmy, jak może wyglądać rywalizacja braci na polu zawodowym. Chris jest gwiazdą takich hitów jak ‘Thor’, ‘Avengers’ czy ‘Królewna Śnieżka i Łowca’ – Liam zaś błyszczał w ‘Paranoi’ i ‘Igrzyskach śmierci’. Obydwaj są na topie! Myślicie, że czasami zazdroszczą sobie ról?

Środa, 23. Października 2013

fb custom audience

adform