Ja Rule pisze... książkę kucharską!

Przepisy z więzienia

Ja Rule, znany amerykański raper, który współpracował między innymi z R. Kellym, Jennifer Lopez i Ashanti, należy stanowczo do grona niegrzecznych chłopców świata hip-hopu. Sporo czasu spędził w więzieniu – skazano go m.in. za posiadanie nielegalnej broni i oszustwa podatkowe. Z ostatniej odsiadki wyszedł w maju i postanowił zacząć swoje życie na nowo.

Oczywiście wciąż ma zamiar nagrywać bity i nawijać, ale rozszerza też działalność o pisanie! Myślicie, że zamierza opisać swoje gangsta-przejścia i pobyt w więzieniu? Nie do końca. Ja Rule zamierza napisać… KSIĄŻKĘ KUCHARSKĄ! I to nie byle jaką. Będzie to zbiór więziennych przepisów na dania prosto z mikrofalówki!

Jak opowiedział Ja Rule, jedzenie w jego więzieniu było wyjątkowo podłe. Nie dało się tego jeść! Razem ze współwięźniami musieli kombinować. Mieli do dyspozycji mikrofalówki, a od rodzin dostawali przeróżne przesyłki ze smakołykami. Zaczęli więc tworzyć pyszne dania z mikrofali! ‘Żarcie nie było za dobre, ale w więzieniu dostajesz paczki i takie tam. Możesz jeść całkiem nieźle. Robiliśmy lasagne, serniki i mnóstwo innych rzeczy. Olewałem więzienne jedzenie’ – powiedział raper w wywiadzie.

Szczerze powiedziawszy – tego byśmy się w życiu nie spodziewali! Ja Rule i książka kucharska? Pomysł na przepisy z mikrofali brzmi nieźle, ale najbardziej jesteśmy ciekawi nazw więziennych dań. ‘Pizza klawisza’, ‘Kurczak ze spacerniaka’, ‘Ciasteczka zza krat’? Ja Rule, liczymy na Twoją kreatywność!

Czwartek, 24. Października 2013

fb custom audience

adform