Scarlett Johansson jako superbohaterka w nowym filmie

Jakie będzie mieć moce?

Scarlett Johansson wypada wspaniale w absolutnie każdej roli – od pogubionej nastolatki poprzez narwaną laskę, uwodzicielską femme fatale, niepoprawną romantyczkę, aż po szpiega i wojowniczkę. Nie przypominamy sobie jednak, abyśmy widzieli ją w roli superbohaterki o nadprzyrodzonych mocach! To się jednak wkrótce zmieni – w najnowszym filmie Luca Bessona Scarlett wcieli się w rolę Lucy, kobiety o niezwykłych zdolnościach.

Postać Scarlett jest szmuglerką, która przewozi w swoim organizmie narkotyki przez granicę. Wszystko idzie dobrze, dopóki pewnego dnia źle zabezpieczone substancje nie wyzwalają się w jej ciele… Reakcja chemiczna w organizmie Lucy daje jej supermoce – bohaterka uczy się błyskawicznie, przesuwa przedmioty siłą woli i nie odczuwa żadnego bólu. To wszystko sprawia, że staje się niezwyciężona – a także szalenie niebezpieczna!

Szykuje się prawdziwy hit – Luc Besson potrafi kręcić futurystyczne filmy, czego dowiódł w ‘Piątym elemencie’ z Brucem Willisem i Millą Jovovich, a także w ‘Arturze i Minimkach’. Scarlett natomiast jest nie dość, że piękna, to jeszcze niesamowicie utalentowana! Czekamy na trailer. Na 100% będzie na co popatrzeć!

Czwartek, 24. Października 2013

fb custom audience

adform