'Miley Cyrus ma g****anego stylistę!'

Kto tak powiedział?

Nie ma to jak mieć hejterów z wyższej półki! Każdy artysta ma do dyspozycji grono ludzi, którzy skrytykują go zawsze i wszędzie – ale nie każdy może się pochwalić gwiazdorskimi antyfanami. Miley Cyrus została już porządnie przehejtowana przez Sinéad O'Connor – teraz kolej na Courtney Love, czyli eksmałżonkę Kurta Cobaina z Nirvany.

Co Courtney ma przeciwko Miley? Nie ma nic przeciwko prowokacyjnym zachowaniom wokalistki – w końcu sama nie należy do grzecznych lasek show businessu i wielokrotnie wywoływała ciężkie skandale (m.in. swoim występem na MTV VMA 1995, gdzie zabłysnęła jako upadła diwa]). Nie podoba jej się natomiast… wygląd Miley!

‘Miley Cyrus ma wyjątkowo g****anego stylistę. Wygląda idiotycznie! Prawie jak Katy Perry, z tym że ona żyje w świecie swoich szalonych fantazji, co się podoba dzieciakom’ – powiedziała Courtney w ostatnim wywiadzie. No nieźle… Courtney jest jednak mistrzynią hejtu. W jednym zdaniu udało jej się zawrzeć pojazd na dwie gwiazdy!

Jednocześnie wdowa po liderze legendarnej Nirvany jest wyjątkowo zadowolona z własnego stylu. ‘Stawiam na prosty szyk, co się sprawdza w moim wieku. Zakładam najładniejsze kreacje, ani nudne, ani zbyt prowokacyjne’ – dodała.

Cóż, dobre samopoczucie to podstawa. Ciekawe, czy Miley odpowie Courtney?

Piątek, 25. Października 2013

fb custom audience

adform