Chris Brown ponownie aresztowany!

Co odstawił tym razem?

Piosenkarz od wielu lat ma kłopoty z kontrolowaniem swojej agresji – na dodatek uważa, że ludzie niesłusznie go krytykują i zbyt długo wypominają mu brutalne pobicie Rihanny. Mimo terapii panowania nad gniewem, jaką musiał przejść na polecenie sądu, wokalista nadal nie radzi sobie ze swoimi negatywnymi emocjami i wpada w furię przy byle okazji…

W niedzielę nad ranem Chris Brown wdał się w bójkę pod hotelem w Waszyngtonie. O co poszło? Wg TMZ o 4:30 nad ranem Chris spotkał dwie fanki, które poprosiły do o wspólne zdjęcie. Wokalista chętnie się zgodził na foto, jednak wówczas do niego i dziewczyn podeszło dwóch facetów. Chrisowi nie spodobał się ich wygląd – zwyzywał ich, po czym uderzył jednego z nich pięścią w twarz łamiąc mu nos!

Były już fan gwiazdora oczywiście domaga się przeprosin i zapowiada pozew. Chris i jego ochroniarz wylądowali natomiast w celi, gdzie spędzili całą niedzielę. Ciekawe, jakie będą konsekwencje kolejnego już wybryku wokalisty… Pamiętajmy, że Chris wciąż ma wyrok w zawieszeniu za pobicie RiRi. Wczorajszy atak na fana pod hotelem może skończyć się odwieszeniem wyroku – i 4 latami odsiadki.

Co o tym myślicie?

Poniedziałek, 28. Października 2013

fb custom audience

adform