Lady Gaga zrobiła striptiz w klubie!

Pokazała wszystko!

To żadna tajemnica, że Lady Gaga nie boi się pokazywać ciałka (a wręcz lubi co nieco odsłonić i sprowokować widzów). Wielokrotnie występowała prawie zupełnie rozebrana na scenie, nie wstydziła się też nagości w słynnym już filmie dotyczącym terapii artystycznej Mariny Abramović.

Teraz jednak Mother Monster autentycznie przeszła samą siebie! W sobotę gwiazda gościła w Londynie i postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Wpadła do jednego z najbardziej znanych londyńskich klubów gejowskich, aby zrobić tam niesamowity performance!

Gaga wykonała w klubie G-A-Y swój najnowszy singiel z nadchodzącego albumu ‘Artpop’. Była ubrana w zwiewną, romantyczną białą sukienkę z trenem. No właśnie – była. Po chwili, w trakcie wykonywania piosenki, rozebrała się do rosołu i pokazała wszystkich zebranym swoje seksowne kształty!

Stały bywalec klubu, Matt Lucas, tak podsumował performance Gagi: ‘Pokazała nam pupę i waginę. Byliśmy pod wrażeniem, ale cóż, nadal jesteśmy gejami’.

Ciekawe, co Lady Gaga chciała powiedzieć przez swój występ? Może to był symbol tego, że oddaje się swoim fanom w całości?

Poniedziałek, 28. Października 2013

fb custom audience

adform