Rihanna zrobiła laurkę dla Katy Perry

Przyjaciółki na zawsze!

Rihanna i Katy Perry przyjaźnią się od bardzo wielu lat i są ze sobą naprawdę silnie związane. Przejmują się sobą nawzajem, doradzają sobie i żalą się w trudnych chwilach. Zawsze mają dla siebie czas i nie rozdzieliły ich nawet różnice zdania w kwestii facetów!

Kiedy Katy Perry brała w 2010 roku ślub z Russellem Brandem, Rihanna nawet nie przyleciała na uroczystość. Nigdy nie lubiła brytyjskiego komika i uważała, że Katy nie powinna się z nim wiązać. Podarowała im jednak wspaniały prezent ślubny – wartą 150 tysięcy dolarów, luksusową wycieczkę do Japonii. Kiedy wyszło na jaw, że miała rację i związek z Russellem to pomyłka, nie powiedziała ‘a nie mówiłam’, tylko bardzo wspierała Katy.

Perry z kolei nie akceptowała powrotu Rihanny do Chrisa Browna po słynnym pobiciu. Uznała, że Bad Gal niszczy sobie życie i pogrąża się z każdym dniem związku z piosenkarzem… Na szczęście ich przyjaźń przetrwała i jest silniejsza niż kiedykolwiek! Aby to podkreślić, Rihanna zrobiła słodki kolaż z ich wspólnych zdjęć i pokazała go na Instagramie w ramach prezentu urodzinowego dla Katy, która obchodziła swoje święto 25 października. Zobaczcie!

Jak Wam się podoba?

Wtorek, 29. Października 2013

fb custom audience

adform