MTV EMA Pre-Party 2013

Co się działo na imprezie?

Uff! Impreza MTV EMA Pre-Party już za nami! Emocji nie brakowało, podobnie jak gości przybyłych posłuchać wspaniałych występów gwiazd na żywo. To była wspaniała noc!

Patrycja Kazadi i Tomek Torres z Afromental byli fenomenalnymi gospodarzami – zwłaszcza, gdy przeprowadzali dowcipne wywiady gwiazdami! Wysłuchaliśmy występu Donatana i jego słowiańskiej ekipy. Zagrała także dla nas Margaret (oczywiście był wykon jej hitu ‘Thank You Very Much’), Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska i Kamil Bednarek, który nieźle rozszalał się na scenie (podobnie jak ‘Ekipa z Warszawy’ poza sceną)!

W imieniu zespołu Bednarek Kamil odebrał statuetkę MTV i stał się tym samym Najlepszym Polskim Artystą. Ten tytuł otwiera mu prostą drogę do walki o tytuł Najlepszego Europejskiego Artysty na tegorocznym MTV Europe Music Awards (głosowanie wciąż trwa)! Na koniec wieczoru wystąpił Dizzee Rascal, by wykonać dla wszystkich garść swoich najbardziej znanych hitów. Działo się naprawdę dużo – będziemy wspominać tę noc dłuugo…
*
Relacja z MTV EMA Pre-Party już niebawem – wyemitujemy ją 10 listopada!*

Czwartek, 31. Października 2013

fb custom audience

adform