Trzy razy Snooki na Halloween!

Który strój najlepszy?

Kto jak kto, ale Snooki potrafi świętować Halloween jak nikt inny! Zawsze można liczyć na jej kreatywność, jeżeli chodzi o zabawne przebrania na imprezy z dreszczykiem. W tym roku pokazała aż trzy ciekawe pomysły na halloweenowe stroje!

Rodzinne foto Snooki, Jionniego i małego Lorenzo w otoczeniu dyń jest przecudne! Snooks przebrała się za Dorotkę z ‘Czarnoksiężnika z Krainy Oz’, a jej narzeczony za Stracha na Wróble. Swojego synka przebrali za Tchórzliwego Lwa, chociaż tak naprawdę to dopiero małe, słodkie lwiątko…

Snooki wybrała się też na dwie halloweenowe imprezy z JWoww. Gwiazdy ‘Ekipy z New Jersey’ pokazały aż dwa pomysły na przebranie! Stroje słodkich dzieciaków z charakterystycznymi, kolorowymi czapkami ze śmigiełkiem rozbroiły nas zupełnie. Dziewczyny wyglądały w nich dowcipnie i przesłodko!

Kolejną propozycją Snooki i JWoww na Halloween były… kostiumy fantastycznych władczyń z ‘Alicji z Krainy Czarów’! JWoww przywdziała bogatą, czerwono-złotą suknię z wieeelkim kołnierzem – strój Królowej Kier. Snooki zaś odegrała na imprezie rolę Białej Królowej. Obie wyglądały zjawiskowo!

Która wersja Snooki na Halloween podoba się Wam najbardziej – Dorotka, Biała Królowa czy dziecko ze śmigłem?

Czwartek, 31. Października 2013

fb custom audience

adform