Stroje gwiazd na Halloween!

  Kto wypadł najfajniej?

  Halloween to okazja, aby puścić wodze fantazji i pokazać się wszystkim z zupełnie innej, szalonej strony! Jak co roku gwiazdy wykorzystały tę okazję w 100% – ich kreacje na halloweenowych imprezach były inspirujące, przerażające lub po prostu mega zabawne. Kto wypadł najlepiej i zawstydził innych swoim kostiumem?

  Wiele gwiazd pokazało się w tym roku w swojej interpretacji stroju Miley Cyrus na MTV Video Music Awards 2013 – najlepiej jednak przebrała się bez wątpienia Paris Hilton! Jednak tylko jeden strój na Halloween to nuda – dlatego gwiazda zaprezentowała się także w outficie… Barbie. Cukierkowo i bardzo słodko! Na sexy look postawiły Kelly Osbourne (czarna, obcisła sukienka rodem z burleski) i Tara Reid (kusy, czarno-srebrzysty komplet prawie jak bikini).

  Vanessa Hudgens, która ostatnio zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, co szczególnie widać było w prowokacyjnym filmie ‘Spring Breakers’ z jej udziałem, postanowiła wrócić do swojej uroczej strony i przebrała się za piękną anielicę. Nieźle do pieca dał* Adam Lambert,* który przebrał się… hmm, no właśnie, za co? Chyba za błękitnego dżina prosto z lampy Alladyna!

  Na dwa outfity postawili Fergie i Josh Duhamel. W pierwszej wersji jako Elvira i Riff Raff, czyli para z piekła rodem. W kolejnej wybrali stroje nawiązujące do meksykańskiej tradycji Santa Muerte. Fergie namalowała sobie na twarzy prawdziwą Sugar Skull!

  Zobaczcie galerię gwiazd i ich halloweenowych kostiumów. Kto wypadł najlepiej? My chyba stawiamy na Adama Lamberta!

  Zdjęcia: toofab.com/ Instagram

  Czwartek, 31. Października 2013

  fb custom audience

  adform