Pauly D nie będzie mógł widzieć się z córką?!

Amanda już robi problemy!

No to się porobiło… Chyba były facet Amandy Markert miał rację, kiedy ostrzegał przed nią Pauly’ego D przewidując, że gwiazdor ‘Ekipy z New Jersey’ będzie mieć z nią sporo problemów… Pomimo, iż mama małej Amabelli zarzekała się, że chce współpracować z Paulym dla dobra maleństwa i nie będzie utrudniać mu kontaktu z dzieckiem, już pojawiły się kłopoty.

Kiedy Pauly D chciał odwiedzić swoją pięciomiesięczną, śliczną córeczkę, nie usłyszał nic w stylu: ‘Wpadaj, kiedy chcesz, Amabella się ucieszy’. Skontaktował się z nim natomiast prawnik Amandy i powiedział, że… widzenie z córką jest możliwe wyłącznie pod nadzorem kuratora sądowego!!! Amanda zastrzegła w sądzie, że to ona decyduje, kto ma mieć kontakt z dzieckiem, a Pauly D do odwołania może odwiedzać córkę tylko na jej zasadach. *Oznacza to, że dziecko będzie mógł odwiedzić np. jej były facet – gość z więzieniem na koncie… *

Coś podobnego! Pauly D nic nie zrobił Amandzie, chce tylko mieć wpływ na wychowanie swojej córeczki, odwiedzać ją i kochać jak każdy tata swoje dziecko! Jak Pauly ma budować więź z Amabellą pod okiem kuratora? Amanda stanowczo przegina. Myśli, że Pauly porwie własną córkę?!

Niestety, chyba jednak szykuje się walka o dziecko w sądzie…

Czwartek, 31. Października 2013

fb custom audience

adform