Niesamowita niedziela w MTV!

10/11 będzie się działo!

Nadciąga Niesamowita niedziela w MTV! W niedzielę 10 listopada od godz. 19:00 na naszej antenie zrobi się naprawdę gorąco! Zaczynamy relacją z MTV EMA Pre-Party, które odbyło się w 30 października w Warszawie. Zobaczcie, jak na scenie wypadli tegoroczni nominowani (Dawid Podsiadło, Margaret, Ewelina Lisowska, Donatana, oraz rzecz jasna zwycięzca – Zespół Bednarek), a także gość specjalny – Dizzee Rascal!

Zaraz potem przenosimy się do Amsterdamu. O godz. 20:00 rozpoczynamy relację na żywo z gali MTV Europe Music Awards 2013! Właściwa ceremonia rozpocznie się o godz. 21:00 i to właśnie wtedy na scenie pojawi się nasza ekipa gwiazd – Katy Perry, Robin Thicke, Snoop Dogg, Miley Cyrus, The Killers, Afrojack, Kings of Leon, Icona Pop i Bruno Mars!

To jednak nie koniec naszego wielkiego wieczoru, bo… gdy opadną emocje po EMA, startujemy z premierą WARSAW SHORE! Tak, już w tę niedzielę zobaczycie Ekipę z Warszawy w natarciu! Długo oczekiwana polska wersja legendarnego show zadebiutuje na naszej antenie o godz. 23:00.

*Zapraszamy na naprawdę niesamowitą niedzielę w MTV! *

Poniedziałek, 04. Listopada 2013

fb custom audience

adform