PATRICIA KAZADI I TORRES Z ZESPOŁU AFROMENTAL POPROWADZĄ GALĘ MTV EMA PRE-PARTY!

MTV EMA Pre-Party zbliża się wielkimi krokami! 30 października w warszawskiej Soho Factory wystąpią wszyscy nominowani do nagrody Najlepszego Polskiego Artysty. Dodatkowo na imprezie zaśpiewa angielski raper Dizzee Rascal. Swoją obecność potwierdzili też członkowie „Ekipy z Warszawy” i „Ekipy z Newcastle”. Z kolei imprezę poprowadzi Patricia Kazadi i Torres z zespołu Afromental!
MTV EMA Pre-Party zawita do Polski po raz pierwszy. W trakcie gali wystąpią wszyscy muzycy nominowani do tytułu Najlepszego Polskiego Artysty. Fani będą mieli okazję usłyszeć na żywo Ewelinę Lisowską, Kamila Bednarka, Margaret, Dawida Podsiadło oraz Donatana. W trakcie imprezy Kamil Bednarek odbierze też statuetkę MTV, która umożliwi mu walkę o nagrodę Najlepszego Europejskiego Artysty na gali MTV EMA w Amsterdamie.

Imprezę poprowadzi Patricia Kazadi, która w 2002 roku zadebiutowała występem w „Szansie
na Sukces”. Od tego czasu jej kariera zaczęła się mocna rozwijać. Ostatnio widzowie mogli oglądać ją w roli prowadzącej program taneczny „You Can Dance – Po prostu tańcz” oraz talent show
„X Factor”. Podczas gali MTV EMA Pre-Party u jej boku pojawi się Tomasz Torres – perkusista zespołu Afromental. Grupa z Wojtkiem „Łozo” Łozowskim i Tomaszem „Tomsonem” Lachem na czele działa od 2004 roku. Panowie mają na swoim koncie już trzy krążki i wiele nagród, również statuetkę MTV, którą zdobyli w 2010 roku.

Dizzee Rascal również pojawi się na scenie MTV EMA Pre-Party i zaprezentuje kilka swoich największych hitów. Muzyk pochodzący z Wysp Brytyjskich zadebiutował w 2003 roku albumem „Boy in da Corner” i szybko podbił brytyjski rynek muzyczny. Do najbardziej znanych utworów Rascala
z pewnością należą „Bonkers”, „Dirtee Cash” i „Holiday” z 2009 roku, a także nagrany ostatnio wspólnie z Robbie Williamsem „Goin’ Crazy”, który promuje jego najnowszy krążek „The Fifth”.

MTV EMA Pre-Party będzie niezwykłym wydarzeniem nie tylko pod względem muzycznym. Po raz pierwszy w historii dwie ekipy znane z reality shows emitowanych na kanale MTV spotkają się oko
w oko! Na imprezie pojawią się uczestnicy programów „Ekipa z Newcastle” i „Ekipa z Warszawy”.
Z pewnością pokażą wszystkim zebranym, jak wygląda dobra zabawa!

MTV EMA Pre-Party będzie intensywną rozgrzewką przed galą w Amsterdamie, którą będzie można zobaczyć na żywo 10 listopada o 21:00 tylko na kanale MTV!

Poniedziałek, 28. Października 2013

fb custom audience

adform