Gala MTV EMA Pre-Party już za nami!

*Podczas najgorętszej polskiej imprezy muzycznej tej jesieni zagrali wszyscy nominowani do nagrody dla Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2013: Ewelina Lisowska, Margaret, Dawid Podsiadło, Donatan i zwycięzca – Kamil Bednarek. Gwiazdą wieczoru był światowej sławy raper Dizzee Rascal, który swoim występem porwał publiczność. Relacja z gali zostanie wyemitowana na antenie MTV 10 listopada, tuż przed transmisją MTV EMA 2013. *

Imprezę w warszawskim Soho Factory poprowadzili Patricia Kazadi i Tomek Torres. Na scenie pojawili się Holly i Scott znani widzom MTV z programu „Ekipa z Newcastle” oraz wschodzące gwiazdy najnowszej produkcji MTV „Ekipa z Warszawy”, której premierę zaplanowano na 10 listopada, tuż po transmisji z rozdania Europejskich Nagród Muzycznych. Na Pre-Party nie mogło zabraknąć gwiazd, które bawiły się do samego końca. Fotografom pozowali muzycy, m.in. Kazik Staszewski, zespoły LemOn i Afromental, Radosław Majdan, Klaudia Gawor i Ada Szulc, a także celebryci – w tym obsada serialu VIVA Polska „Miłość na bogato”, Natalia Siwiec, czy znana blogerka modowa Maffashion.

MTV EMA Pre-Party z całą pewnością podsyciła apetyty fanów muzyki przed tegoroczną galą MTV EMA 2013, która w tym roku odbędzie się w ZIGGO DOME w Amsterdamie.

Czwartek, 31. Października 2013

fb custom audience

adform