Katie Holmes zagra w '50 twarzach Greya'?

W kogo się wcieli?

Kolejny gorący news dotyczący obsady ekranizacji ‘50 twarzy Greya’ – w produkcji może wystąpić… Katie Holmes! Wprawdzie nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale gwiazda ma podobno wielki apetyt na udział w tym projekcie.

Katie widzi siebie w roli… Eleny Lincoln, czyli byłej kochanki Christiana Greya – dominy, która uczyniła z niego tego, kim jest w momencie poznania Anastacii Steele. ‘Uważa, że to może być rola jej życia. Jest nawet gotowa przefarbować włosy na blond! Doskonale wie, że taka rola przykuje uwagę całego Hollywood i jej fanów’ – powiedziała osoba z otoczenia Katie w rozmowie z magazynem ‘The National Enquirer’

Elena Lincoln to zimna, władcza i demoniczna postać. Uwiodła Christiana, gdy ten był zaledwie 15-latkiem i to właśnie ona wciągnęła go w świat BDSM, czyniąc swoim uległym. Wciąż jest o niego zazdrosna, co nie umyka uwadze Any. Dziewczyna po prostu nie znosi Eleny, którą obwinia za problemy swojego ukochanego!

Pani Lincoln jest bardzo ważną i ciekawą postacią w ‘50 twarzach Greya’ – czy jednak Katie Holmes pasuje do tej roli? Aktorka ma bardzo dziewczęcą, słodką twarz. Elenę natomiast łatwiej sobie wyobrazić jako zimną, dojrzałą piękność w stylu Charlize Theron. Jak sądzicie, czy producenci ‘Greya’ powinni dać szansę właśnie Katie?

Poniedziałek, 04. Listopada 2013

fb custom audience

adform