Bednarek w finale MTV EMA 2013!!!

Głosujemy do 8 listopada

Zespół Bednarek ma szansę zdobyć tytuł Najlepszego Artysty Międzynarodowego na tegorocznym rozdaniu nagród MTV Europe Music Awards! Gdy Kamil odebrał w imieniu Zespołu nagrodę Najlepszego Polskiego Artysty na MTV EMA Pre-Party w Warszawie, stało się jasne, że być może czeka go kolejny awans.

I udało się! Zespół Bednarek znalazł się w dziesiątce najlepszych i być może z pomocą fanów stanie się Najlepszym Artystą Międzynarodowym MTV! Z Bednarkiem o nagrodę rywalizują Ahmed Soultan (Afryka/Indie/Środkowy Wschód), Chris Lee (Chiny/Hong Kong), Cody Simpson (Australia), EXO (Korea), Fresno (Brazylia), Lena (Niemcy), Marco Mengoni (Włochy), One Direction (Wielka Brytania i Irlandia) oraz Justin Bieber (Kanada). Czy Kamil i jego ekipa mają szansę na wygraną?

*Tak, jeżeli wszyscy na niego zagłosujemy i będziemy trzymać za niego kciuki z całej siły! *Wprawdzie nie będzie łatwo pokonać chłopaków z 1D i Biebsa, ale wierzymy, że dla fanów Bednarka nic nie jest niemożliwe.

“Głosowanie trwa do 8 listopada TUTAJ ":http://pl.mtvema.com/glosowanie#cat=artysta-miedzynarodowy

Klikajcie!

Relację z MTV EMA Pre-Party, na którym wystąpił m.in. Zespół Bednarek, oglądajcie w najbliższą Niesamowitą niedzielę w MTV!

Poniedziałek, 04. Listopada 2013

fb custom audience

adform