Kristen Stewart i Robert Pattinson znów razem?

O co tu chodzi?!

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Po gigantycznym związanym z Kristen Stewart i jej zdradą na planie filmu ‘Królewna Śnieżka i Łowca’ oraz nieudanych próbach reanimacji jej związku z Robertem Pattinsonem wszyscy myśleli, że między nimi już naprawdę koniec. Gdy aktorzy ostatecznie się rozstali, Kristen spotykała się dalej z Rupertem Sandersem, którego małżeństwo również nie przetrwało zdrady. Robert natomiast umawiał się z Riley Keough (bliźniaczo podobną do Kris!) i Dylan Penn.

Najwyraźniej mimo tych przygód gwiazdy ‘Zmierzchu’ wciąż nie mogą bez siebie żyć! Podobno Kristen ostatnio odwiedziła Roberta w jego posiadłości. Spędziła u niego kilka godzin! Wyszli stamtąd razem, jednak gdy dostrzegli czających się w pobliżu paparazzi, wsiedli każde do własnego samochodu i rozjechali się w przeciwne strony. Co nie znaczy, że później nie spotkali się w umówionym miejscu…

Osoba z otoczenia aktorów twierdzi, że Robert wciąż ma obsesję na punkcie Kristen, a ona wciąż ma do niego sentyment. ‘Najprawdopodobniej rozpoczną wszystko od nowa w miejscu, w którym zakończyli’ – powiedział ich znajomy.

Jak sądzicie, czy po tym wszystkim jest jeszcze opcja, aby do siebie wrócili? Z jednej strony dawali już sobie kolejne szanse i donic z tego nie wychodziło. Z drugiej – mieli ostatnio długą przerwę i czas na ochłonięcie i przemyślenia. Może to świadoma decyzja o nowym początku?

Poniedziałek, 04. Listopada 2013

fb custom audience

adform