Chłopak Farrah Ambraham ją zdradza?!

Gwiazda 'Nastoletnich matek' prosi fanów o rady

Czy to możliwe, aby DJ Brian Dawe, aktualny facet Farrah Abraham, bezczelnie ją zdradzał?! Trudno w to uwierzyć widząc, jak piękna jest gwiazda ‘Nastoletnich matek’ – coś jest chyba jednak na rzeczy…

Farrah opublikowała na swoim Keeku wideo, w którym prosi fanów o poradę… ‘Co zrobić, kiedy dowiesz się, że twój facet cię zdradza?’ – zapytała w filmiku.__ ‘Czy zostalibyście w takim związku, przeboleli to jakoś, czy raczej powiedzieli: ’to brudne, obrzydliwe, do widzenia, jesteś ohydny’? Czulibyście się zranieni, smutni, zdołowani, gdybyście dowiedzieli się o czymś takim?’__ – dodała Farrah.

Gwiazda mogła w sumie zapytać o to fanów z czystej ciekawości. jednak jej mimika i wyraz twarzy zdradzały spore emocje pod płaszczykiem miłego uśmiechu… Widać po niej, że stara się mówić spokojnie, ale wewnątrz niej kłębi się masa różnych emocji. Może te pytania to prośba o radę, co powinna zrobić z niewiernym facetem – dać mu drugą szansę, czy spuścić go na drzewo? Tak czy owak, prawdopodobnie niedługo prawda wyjdzie na jaw. Jeżeli gwiazda ‘Nastoletnich matek’ rozstanie się z Brianem, będzie wolna jak ptak i pewnie powie o tym swoim fanom.

To jak obstawiacie – zdrada, czy zwykłe pytanie?

Poniedziałek, 04. Listopada 2013

fb custom audience

adform