Co u Amber Portwood?

Gwiazda 'Nastoletnich matek' wyszła z więzienia. Jak poradzi sobie na wolności?

Gwiazda ‘Nastoletnich matek’, Amber Portwood, z całą pewnością nie jest grzeczną dziewczynką. Rzucała się z pięściami na swojego chłopaka, wystąpiła w rozbieranej sesji zdjęciowej, ma za sobą uzależnienie od narkotyków i próbę samobójczą. W jej życiu wiele się działo…

W czerwcu ubiegłego roku Amber trafiła do więzienia za posiadanie narkotyków. Wprawdzie początkowo groziło jej nawet pięć lat za kratkami, jednak za dobre sprawowanie wypuszczono ją stamtąd już w ten poniedziałek! Gwiazda ‘Nastoletnich matek’ opuściła więzienie w doskonałym humorze (nie dziwimy się). ‘Czuję się wspaniale! Zamierzam teraz iść zjeść coś dobrego. Odwiedzę też dzisiaj córeczkę’ – powiedziała Amber fotoreporterom zgromadzonym na parkingu przed więzieniem.

Mama małej Leah ma wiele planów, które zamierza zrealizować, by podarować sobie nowe życie. Wybiera się do college’u! Czuje się na tyle silna, aby zacząć wszystko od początku. Jak przyznała, w więzieniu ostro pracowała nad kontrolą swojej agresji i wiele się nauczyła. To właśnie dlatego jest teraz gotowa na zupełnie nowe rozdanie!

Trzymamy za ciebie kciuki, Amber.

Wtorek, 05. Listopada 2013

fb custom audience

adform