Nowy teledysk One Direction!

'Story Of My Life'

Już jest! Długo wyczekiwany klip One Direction do piosenki ‘Story Of My Life’ zadebiutował wczoraj w sieci. Wideo wyreżyserowane przez Bena Winstona pokazuje wiele smaczków z przeszłości chłopaków i jest bardzo nostalgiczne… Doskonale pasuje zarówno do tekstu, jak i melodii ‘Story Of My Life’!

Na klipie chłopaki z zespołu kolejno wywołują w ciemni różne zdjęcia dokumentujące historię ich życia – głownie rodzinnego. Mamy zatem przesłodkie zdjęcie Zayna i jego siostry – zarówno sprzed lat, jak i aktualne, tyle że zrobione w identycznej scenerii! Podobny numer zastosowała reszta chłopaków. Widzimy m.in. małego Harry’ego, który siedzi z mamą na kanapie, by później przemienić się już w dorosłego członka 1D, aczkolwiek również w uroczym, granatowym szlafroku!

Nie brakuje także uroczych fotek Louisa, Liama i Nialla. Całość wideo jest naprawdę bardzo wzruszająca i przywodzi na myśl wspomnienia z dzieciństwa… ‘Story Od My Life’ doskonale pokazuje, jak ważna jest rodzina i jak kształtuje całą naszą przyszłość. Chłopaki z 1D oddali swoim najbliższym prawdziwy hołd!

Zobaczcie klip do 'Story Of My Life' – jest na co popatrzeć! Jak Wam się podoba?

Wtorek, 05. Listopada 2013

fb custom audience

adform