Miley cyrus i... nowy facet?

Z kim spotyka się gwiazda?

Historia związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha to opowieść bez happy endu. Najpierw wielka miłość, mieszkanie w pięknym, wspólnym domu, zaręczyny i marzenia o wspólnej przyszłości – potem konflikty, gorączkowe próby ratowania związku, wzajemne pretensje i wreszcie rozstanie.

Zarówno Miley, jak i Liam chyba nie rozpaczali zbyt długo po całej sprawie. Przystojny aktor szybko znalazł sobie nową dziewczynę, Miley natomiast bez wahania pozbyła się z domu jego rzeczy i pamiątek po wspólnym życiu.

Wokalistka zaczęła się także pokazywać w towarzystwie swojego producenta i rapera, Mike'a WiLL Made-It. Jednak ostatnie plotki sugerują, że to chyba jednak nic poważnego. Miley ma podobno nowy romans! Na halloweenowej imprezie Bootsy Bellows w Hollywood spędziła mnóstwo czasu z Benjim Maddenem, muzykiem rockowego zespołu Good Charlotte. Podobno długo rozmawiali i flirtowali, a około 1 w nocy wyszli z imprezy razem!

‘Usiłowali być dyskretni i nie zwracać na siebie uwagi – odjechali wspólnym samochodem wraz z przyjaciółmi. Jednak dla wszystkich było jasne, że wychodzą jako para!’ – powiedział jeden z gości. Hmmm… Niby wszystko składa się w jedną całość, ale czy wspólne wyjście na domówkę oznacza już romans? Coś tu jest chyba przekombinowane…

A Wy jak sądzicie?

Wtorek, 05. Listopada 2013

fb custom audience

adform